Apartament Nowoczesny a po królewsku

Punktem wyjściowym i bazą projektu stał się bielony dąb w dużych ilościach, jednak we wnętrzu dziennym króluje zabudowa kuchenna, która przez użyte materiały frontów w niczym jej nie przypomina, za to zachwyca swoim majestatem.

Moim zadaniem było stworzyć kuchnię niewidoczną, lecz praktyczną i nadwyraz elegancką. Boczne złoto-lustrzane fronty lśnią we wnętrzu, odbijając nie tylko miejskie widoki, ale i wszystkie skarby wnętrza. Mimo dużej ilości zabudowy, która jest bardzo pojemna, nic nie przytłacza i nie przypomina kuchennego wnętrza. Powierzchnia blatów, która znajduję się pomiędzy zabudową i na wyspie kuchennej jest optymalna. Nad blatem roboczym umieściłam obraz olejny, który został zabezpieczony szkłem. Transparentne karmazynowe stołki barowe świetnie komponują się z dziełem sztuki, a zarazem kontrastują z całym wnętrzem, dodając smaku.

Wykorzystane meble wolnostojące to pieprzna mieszanka nowoczesności ze szczyptą historii. Złote bogate wysokie drzwi to szczyt elegancji i ozdoba holu. Nowoczesne złote oświetlenie przykuwa uwagę jak dobra biżuteria, tylko że we wnętrzu...

Dzięki roślinom miejskie wnętrze staje się przyjazne dla użytkowników.

Nowoczesny salon po królewsku
Nowoczesny salon po królewsku 2
Nowoczesny salon po królewsku 3
Przestronny salon
Przestronny salon 2
Jadalnia w przestronnym salonie
Kuchnia w przestronnym aparatamencie
Praktyczna i elegancka kuchnia